Dostarczamy sprawdzone rozwiązania

Od 20 lat świadczymy usługi związane z magazynowaniem, obsługą i transportowaniem materiałów chemicznych sklasyfikowanych jako niebezpieczne. Posiadamy jeden z najnowocześniejszych i najbardziej wszechstronnych w obsłudze chemii magazynów w Europie. Na 9 głównych klas zagrożeń możemy podjąć się pracy z aż 7 z nich, bez ograniczeń.

Sukces naszych Klientów wspierany jest przez doświadczony zespół oraz nowoczesne systemy IT, które w połączeniu z procesowym podejściem operacyjnym i kontrolnym, gwarantują sprawną realizację procesów magazynowych i transportowych, zapobiegając jednocześnie powstaniu szkód na mieniu i zdrowiu.

W maju 2020 roku firma Ekonip otrzymała prestiżowy certyfikat SQAS (Safety & Quality Assessment System) , natomiast w czerwcu ISO 9001, potwierdzając swoją stabilność i wiarygodność.

  1.  Polityka Jakości
  2.  Polityka antykorupcyjna

Zakład
wysokiego ryzyka

Magazyn Centralny w Radziejowicach specjalizuje się w składowaniu towarów niebezpiecznych, tzw. ADR-ów wszelkiego rodzaju chemii. Na bezpieczne ich składowanie pozwalają nowoczesne rozwiązania technologiczne, z których skorzystano przy budowie magazynu.

Kompleks magazynowy w Radziejowicach spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa. Ze względu na charakter obsługiwanych towarów, magazyny są co roku modernizowane pod względem zabezpieczeń technicznych i systemowych a pracujący personel przechodzi, kilka razy w roku, szkolenia z zakresu bezpieczeństwa.

Szczegóły kontaktu

OBSŁUGUJEMY 8 KLAS ZAGROŻEŃ ADR

Nasze magazyny specjalizują się w obsłudze i przechowywaniu towarów niebezpiecznych w ośmiu klasach zagrożeń. Magazyny spełniają najwyższe standardy pod kątem zabezpieczeń technicznych i systemowych.

2

Gazy palne

...

3

Ciecze zapalne

4

Materiały stałe zapalne

5.1

Utleniające

5.2

Nadtlenki organiczne

6

Zakaźne

8

Żrące

9

Niebezpieczne

EKONIP W LICZBACH

...

0

stref bezpieczeństwa

0

miejsc paletowych

0

lat doświadczenia

Kontakt

Jeśli masz pytania bądź interesuje Cię współpraca z nami, skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza.