Ekonip Sp. z o.o. to kompleksowe magazynowanie dla klientów poszukujących przystępnych cen i kompetentnej obsługi. Oferujemy wynajem magazynów w naszym obiekcie zlokalizowanym w Radziejowicach w województwie mazowieckim, gdzie do Państwa dyspozycji jest powierzchnia magazynowa o różnych wariantach składowania, w tym w systemie wysokiego składowania oraz jako wolna hala magazynowa, także przygotowana na składowanie materiałów niebezpiecznych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę logistyczną, w tym:

  • odbiór towaru od klienta
  • składowanie towaru
  • cross-docking
  • usługi konfekcjonowania
  • dystrybucję własną flotą

Od początku działalności naszą specjalnością jest magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz transport ADR w klasach 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 oraz 9. Nasz magazyn ma wydzielone strefy bezpieczeństwa, co powoduje, że możemy składować w nim towary zarówno neutralne, jak i niebezpieczne w dostosowanych warunkach przechowywania. Za szybką obsługę załadunków i rozładunków odpowiadają wydzielone dodatkowe powierzchnie i dwa terminale przeładunkowe.

W obiekcie znajdują się również nowoczesny system PPOŻ i system alarmowy odpowiadające za bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków, a także pracownicy agencji ochrony. Ponadto jest sala konferencyjna i zaplecze biurowe do dyspozycji klientów.

Nad bezpieczeństwem towarów czuwają systemy alarmowe oraz pracownicy profesjonalnej agencji ochrony. Więcej o bezpieczeństwie w kompleksie magazynowym w zakładce bezpieczeństwo składowania

Kompleks magazynowy EKONIP sklasyfikowany jest jako ZAKŁAD DUŻEGO RYZYKA (ZDR) Wystąpienia Poważnej Awarii. Nasi Klienci otrzymują możliwość przechowywania swoich produktów w obiekcie o najwyższym stopniu zabezpieczeń i jakości świadczonych usług.

Kontakt

Jeśli masz pytania bądź interesuje Cię współpraca z nami, skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza.