Nasza firma Ekonip Sp. z o.o. działa od 1997 roku, zapewniając klientom kompleksowe wsparcie w dziedzinie magazynowania, spedycji i transportu powierzonych ładunków.

Oferujemy profesjonalne rozwiązania dopasowane indywidualnie do Państwa potrzeb. Magazynowanie towarów neutralnych i niebezpiecznych, konfekcjonowanie, spedycja krajowa, transport krajowy, w tym transport materiałów niebezpiecznych (ADR), a także odbiór opakowań, także niebezpiecznych dla środowiska. Magazyn Ekonip to nowoczesny obiekt sklasyfikowany jako Zakład Dużego Ryzyka posiadający różne strefy

 bezpieczeństwa, dzięki czemu jesteśmy w stanie przechowywać dla Państwa towary niebezpieczne ADR oraz towary wymagające rejestracji temperatury i wilgotności.

Pracujemy dla międzynarodowych kontrahentów. Ze względu na specyfikę powierzanych nam towarów wynajem magazynów oraz pozostałe usługi Ekonip wybierają nie tylko firmy zlecające magazynowanie w Warszawie, ale i podmioty oferujące swoje produkty w całej Europie jak i poza jej granicami. Nasz obiekt znajduje się w atrakcyjnym punkcie w Radziejowicach przy drodze krajowej nr 8 z Katowic do Warszawy.

EKONIP Sp. z o.o. posiada certyfikowany magazyn sklasyfikowany jako Zakład Dużego Ryzyka (ZDR) Wystąpienia Poważnej Awarii Przemysłowej.

 

 

 

 

Kontakt

Jeśli masz pytania bądź interesuje Cię współpraca z nami, skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza.