Magazynowanie towarów niebezpiecznych

Ekonip Sp. z o.o. to kompleksowe magazynowanie dla klientów poszukujących przystępnych cen i kompetentnej obsługi. Oferujemy wynajem magazynów w naszym obiekcie zlokalizowanym w Radziejowicach w województwie mazowieckim, gdzie do Państwa dyspozycji jest powierzchnia magazynowa o różnych wariantach składowania, w tym w systemie wysokiego składowania oraz jako wolna hala magazynowa, także przygotowana na składowanie materiałów niebezpiecznych.

Zapewniamy profesjonalną obsługę logistyczną, w tym:

  • odbiór towaru od klienta
  • składowanie towaru
  • cross-docking
  • usługi konfekcjonowania
  • dystrybucję własną flotą

Od początku działalności naszą specjalnością jest magazynowanie materiałów niebezpiecznych oraz transport ADR w klasach 3, 4.1, 5.1, 6.1, 8 oraz 9. Nasz magazyn ma wydzielone strefy bezpieczeństwa, co powoduje, że możemy składować w nim towary zarówno neutralne, jak i niebezpieczne w dostosowanych warunkach przechowywania. Za szybką obsługę załadunków i rozładunków odpowiadają wydzielone dodatkowe powierzchnie i dwa terminale przeładunkowe.

W obiekcie znajdują się również nowoczesny system PPOŻ i system alarmowy odpowiadające za bezpieczeństwo powierzonych nam ładunków, a także pracownicy agencji ochrony. Ponadto jest sala konferencyjna i zaplecze biurowe do dyspozycji klientów.

Nad bezpieczeństwem towarów czuwają systemy alarmowe oraz pracownicy profesjonalnej agencji ochrony. Więcej o bezpieczeństwie w kompleksie magazynowym w zakładce bezpieczeństwo składowania

Kompleks magazynowy EKONIP sklasyfikowany jest jako ZAKŁAD DUŻEGO RYZYKA (ZDR) Wystąpienia Poważnej Awarii. Nasi Klienci otrzymują możliwość przechowywania swoich produktów w obiekcie o najwyższym stopniu zabezpieczeń i jakości świadczonych usług.

Magazyn materiałów niebezpiecznych

Nowoczesny magazyn materiałów niebezpiecznych powinien odznaczać się pod względem zaplecza przystosowanego do przechowywania bardzo specyficznej grupy towarów. Ważne jest przede wszystkim bezpieczeństwo oraz rozwinięte systemy reagowania w przypadku awarii. Nasza powierzchnia magazynowa została przystosowana do gromadzenia materiałów chemicznych w różnym stanie skupienia. Oprócz samego magazynowania świadczymy również usługi transportowe oraz zapewniamy wykwalifikowaną obsługę, która zajmie się ładunkiem w należyty sposób. Idąc z duchem czasu, dostarczamy także innowacyjne rozwiązania elektroniczne tj. systemy IT specjalnie przystosowane do kontroli i obsługi softwarowej magazynowanych i transportowanych przez Nas materiałów niebezpiecznych.

Magazynowanie materiałów niebezpiecznych to działalność bardzo restrykcyjnie określana przez prawo. Nasz zakład posiada klasyfikację Zakładu Dużego Ryzyka, pozostając pod ciągną kontrolą instytucji nadzorujących oraz spełniając najbardziej rygorystyczne wymogi stosowane dla tego typu zakładów na Świecie.

Oferujemy wynajem powierzchni magazynowej głównie w systemie wysokiego składowania. Posiadamy również nową powierzchnię magazynową, którą możemy zaprojektować dla potrzeb potencjalnego Kienta.

Dysponujemy:

  • terminalami przeładunkowymi z rampami wysokimi
  • terminalami przeładunkowymi z rampami poziomymi

Więcej o naszym magazynie można dowiedzieć się wchodząc w zakładkę magazyn ADR

Kontakt

Jeśli masz pytania bądź interesuje Cię współpraca z nami, skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza.