Ekonip Spółka z o.o.

ul.Przemysłowa 1a
Radziejowice 96-325

  • Telefon: (46) 857-79-00
  • E-mail: kontakt@ekonip.com.pl
  • Fax: (46) 857-79-09

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego
KRS: 0000032637, NIP: 526-17-97-951, Kapitał zakładowy: 54000,00 zł

Dyrekcja

Włodzimierz Rybacki

Prezes Zarządu

  • E-mail: wlodek.rybacki@ekonip.com.pl

Sławomir Rybacki

Dyrektor ds. transportu

  • Dział: Transport
  • Telefon: (46) 857-79-02
  • E-mail: slawek.rybacki@ekonip.com.pl

Leszek Rybacki

Dyrektor ds. magazynu

  • Dział: Magazyn
  • Telefon: (46) 857-79-04
  • E-mail: leszek.rybacki@ekonip.com.pl

Maciej Rybacki

Dyrektor ds. marketingu

  • Dział: Marketing
  • Telefon: wew. 116
  • Tel.kom.: 502-356-734
  • E-mail: maciej.rybacki@ekonip.com.pl

Arkadiusz Badowski

Dyrektor operacyjny

  • Dział: Logistyka
  • Telefon: (46) 857-79-00
  • Tel.kom.: 502-732-192
  • E-mail: arkadiusz.badowski@ekonip.com.pl

Magazyn

Piotr Zemlik

Kierownik Magazynu

  • Dział: Magazyn
  • Telefon: (46) 857-74-76
  • Tel.kom.: 510-268-501
  • E-mail: piotr.zemlik@ekonip.com.pl

Marcin Kurowski, Marcin Wojtyniak, Mariusz Wojtyniak

Zastępca kierownika magazynu

  • Dział: Magazyn
  • Telefon: (46) 857-73-75
  • E-mail: kierownik.magazynu@ekonip.com.pl

Marek Niewola, Artur Grenda

Dział Przyjęć Towaru

  • Dział: Magazyn
  • Telefon: (46) 857-79-06 lub 08
  • E-mail: inbound@ekonip.com.pl
  • Fax: (46) 857-79-09

Kontakt

Jeśli masz pytania bądź interesuje Cię współpraca z nami, skontaktuj się telefonicznie lub za pośrednictwem formularza.